Prohlášení o přístupnosti stránek


Stránky byly vytořeny za pomocí technologií splňující standarty W3C, HTML5 a formátovácími kaskádovýmy styly CSS3. Všechny velikosti jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma. Mezinárodní konsorcium W3C vyvíjející a dohlížející na webové standarty se mimo jiné také zabývá přístupností webových stránek a doržování těchto norem zajištuje správné zobrazení obsahu stránek. Díky tétmto technologiím je většina vlastností podporována nejběžnějšími dnes používanými webovými prohlížeči. Funkčnost a formát stránek je tedy podřízen také užívání a možnostem návštěvníků stránek se zdravotním handicapem.

Informace prezentované v jiných formátech
Internetové stránky nabízejí také informace v podobě dokumentů formátu PDF, vzhledem ke skutečnosti že obsahují specifické typografické prvky a formátování a jsou vhodnější pro tisk, proto se nabízí jejich stažení. K prohlížení těchto dokumentů je možné používat Acrobat Reader, který je ke stažení zdarma.

Kontakt na správce webu
Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky můžete psát na adresu xebece@email.cz.

Ověřit CSS! Ověřit CSS!